Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’a bomba transfer!

tarafından
899
Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’a bomba transfer!

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul kadrosuna Burak Özçivit’ten sonra sürpriz bir isim daha katıldı. Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonda kadroya dahil olan ünlü isim Hande Soral. Sosyal medya hesabından mutlu haberi duyuran Soral, Halime Sultan’ın yerini dolduracak.

Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu ile ilgili bomba gelişmeler yaşanıyor. Türk dizilerinin vazgeçilmez sahneleri, Diriliş Ertuğrul’da Hande Soral ile yaşanacak. Yeni sezonda Hande Soral’ı Diriliş Ertuğrul’da izleyeceğiz.

Hande Soral Diriliş Ertuğrul’un kadrosuna katıldı

Diriliş Ertuğrul’un önceki sezonunda dizinin Halime Hatun’unun ölmesi sonrasında eşsiz kalan Ertuğrul Gazi için yeni bir aşk senaryosu devreye sokulacak. Söğüt’e yerleşen Ertuğrul Gazi, düşmanının kız kardeşine aşık olacak.

Dizi iddia edildiğinin aksine Osman Gazi olarak değil, Diriliş Ertuğrul olarak devam edecek. Kayı obasının yükselişi’nin ekranlara yansıtılacağı yeni sezonda, Ertuğrul’u aşık ediyorlar ve hiç olmayacak birine aşık oluyor.

Ertuğrul’un aşık olacağı en büyük düşmanının kız kardeşini de güzel oyuncu Hande Soral oynayacak. Ama endişelenmeyin! TRT 1 garanti veriyor, ilk sezonunu izliyormuşuz gibi bir seyir zevki sunmaya devam edecek.

Hande Soral, son olarak İsimsizler dizisine 2. sezonunda dahil olmuştu ancak 2. sezonunda reytinglerde önemli kayıp yaşayınca ekran hayatına veda etmişti. 2017’den beri ekranlarda görünmeyen güzel oyuncunun yeni adresi Diriliş Ertuğrul olmuş oldu.

TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, “Çarşamba akşamları bu sezon da Diriliş Ertuğrul olarak devam ediyoruz.” dedi. Artık bekar olan Ertuğrul Gazi için yeni bir aşk senaryosu yazıldığını da duyuran Zeydan, Ertuğrul’u düşmanının kız kardeşine aşık edeceklerini şu sözleri ile açıkladı:

“Umarım ekim ortasında girebiliriz. Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor. Ama Ertuğrul Söğüt’e yerleşiyor. Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak. Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler. Diğer konuya gelince; biz Burak Özçivit’i seviyoruz ve bu projede olması hepimiz için büyük bir kazanç olacak. Ancak doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor.”

HANDE SORAL KİMDİR?

2 Şubat 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Hande Soral, 1,60 boyunda ve İstanbul Bilgi Ünversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun. 2008 yılında Komedi Dükkanı programına konuk oyuncu olarak katılan Soral, televizyon izleyicisi ile tanıştı.

2008-2011 yılları arasında Küçük Kadınlar adlı dizi ile seyircinin hafızasına kazındı.

Ünlü oyuncu Hande Soral, 14 Ekim 2017 tarihinde İsmail Demirci ile hayatını birleştirdi.