Manisalı amcanın büyük başarısı

tarafından
783
Manisalı amcanın büyük başarısı

Manisalı Amca Ka-n-ser Otu ile 20 Günde Ka-n-seri Yendi.. Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, ka-nseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkini ka-nseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken ka-nseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.Ka-nser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından ka-nserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında ka-nser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor.

1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu ka-nser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

“20 GÜNDE KA-NSERİ BİTİRİYOR”

20 günlük bir kullanımın ardından ka-nserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Ka-nser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün ka-nser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

6 YILLIK KA-NSERİ YENDİM

Ka-nserden öleceği anda ot sayesinde ka-nseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak ka-nseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu ka-nser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim.

30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden ka-nserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” dedi.

KANSER OTUNUN ÖZELLİKLERİ

Bitkiyi kolayca tespit etmeniz açısından özelliklerine de değinmek istiyoruz.

Bu bitkinin oldukça yapışkan ve oldukça ağır bir kokusu var. Yapışkan olması nedeniyle yapışkan andız otu olduğu düşünülmektedir. Bu ot ilkbahar aylarında çıkmaya başlar, Ağustos ayında çiçek açmaya başlar. Siz bu otu Ağustos ayının sonuna kalmadan yani çiçek açmadan toplamanız ya da temin etmeniz gerekir. Özellikle bu otu kendiniz bulur ve toplarsanız yapışkan olmasından dolayı tüm pislikleri üzerinde toplayacağını ve otu kullanırken zehirlenme ihtimaline karşı dağlık, insanların uzak olduğu eksoz dumanlarının değmediği yerlerden toplamınızı öneririz.

KANSER OTU NASIL KULLANILIR?

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 12 dakika (10-15 dakika) kaynatın. Kaynattıktan sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde ettiğimiz 1 litre suyu uyandıktan sonra tekrar yatağınıza gidinceye tüketin. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumunu tekrar kontrol ettirin. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor. İnsan zaten kendinde bu durumu hisseder. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.

KANSER OTUNU NASIL SAKLANMALI?

Yeşil olarak temin ettiğiniz kanser otunu güneş görmeyen bir yerde ya da odada sererek kurutmalısınız. Daha sonra demetler haline getirip yine güneş görmeyen çürümeyecek bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

HANGİ TÜR KANSERE İYİ GELİYOR?

Şuan için tespit edilen kanser türleri; gırtlak, ağız, meme kanseridir. Diğer tüm kanser çeşitlerine de iyi geldiği söyleniyor.

DİKKAT!

Lütfen bu bilgiler ışığında, bu otun faydaları konusunda yorumlarla bilgi paylaşımı yapınız. Ve bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmayınız. Bitki ile ilgili kesin bilgisi olan okuyucularımız yorumlarda bilgisini paylaşarak faydalı olabilirler.

ÖNEMLİ UYARI: Otu kullanıp yan bir etkisini gördüğünüz anda bir doktora başvurmayı unutmayın. Gebe iseniz kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bu bilgiler tecrübeye dayalı bilgiler olup tıbbi kaynaklardan da yararlanılmıştır. Fakat kesin çözüm olduğu söylenemez. Şifa Allah’tandır.